Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
07
Май
Як на Полтавщині будують дві потужні естакади: під Полтавою та біля Біликів

У Полтавській області продовжуються два масштабні будівничі проекти: один із них дозволить розвантажити від транспорту Полтаву, інший — покращить проїзд трасами Полтава-Олександрія і Дніпро-Решетилівка

 

Один з них знаходиться у селі Розсошинці Полтавського району на дорозі М-22 Полтава-Олександрія. Саме там триває спорудження естакади, яка дозволить сполучити трасу М-22 і М-03 Київ-Харків. Також вона призначена для того, щоб розвантажити Полтаву, оскільки буде об’їзною.

Як повідомляє Служба автодоріг у Полтавській області, генеральним підрядником цього будівництва є турецька компанія «Онур», а штучні споруди будує компанія «Мостострой».

На початку травня 2018 року підрядники вже встановили 5 опор. Ще 4 знаходяться на різних стадіях будівництва. Всього опор буде 9.

Естакаада, Полтава, РозсошенціЕстакаада, Полтава, РозсошенціЕстакаада, Полтава, РозсошенціЕстакаада, Полтава, РозсошенціЕстакаада, Полтава, Розсошенці

Також на Полтавщині біля села Білики Кобеляцького району продовжується будівництво підпірної стінки дворівневої розв’язки зі сторони Кременчука.

Знаходиться вона на перетині трас Н-31 Дніпо-Решетилівка та М-22 Полтава Олександрія. В своїй найвищій точці вона сягатиме 11 метрів. У найбільш навантажені періоди там працює до 30 одиниць техніки.

За час з листопада 2017 року по кінець квітня 2018 року на цій розв’язці збудували 18 колон, уклали 48 балок та змонтували 6 ригелів.


  Related Posts