Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
22
Апр
В Україні вимоги до творців будівель стануть жорсткішими
Для отримання кваліфікаційних сертифікатів відповідальні виконавці робіт — архітектори, інженери-проектувальники, інженери технічного нагляду та експерти — повинні обов’язково мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра та стаж роботи за фахом не менше 3-х років. Це підвищить якість контролю будівельних робіт.

Норма міститься у Законі № 2020-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності”, який сприяв підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом “Отримання дозволів на будівництво”.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

“Мінрегіоном був розроблений важливий Закон 2020 щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності, який сприяв покращенню якості контролю робіт у будівництві, а саме встановив обов’язкову вимогу щодо наявності вищої освіти для отримання кваліфікаційних сертифікатів архітекторами, проектувальниками, інженерами технагляду та експертами. Відтепер вони повинні обов’язково мати вищу освіту не нижче бакалавра та стаж роботи за фахом від 3-х років. Це підвищить якість контролю в будівництві, а отже, і якість об’єктів, що будуються”, — написав він.

Зараз Україна — одна з лідерів за темпами зростання у Doing Business серед 190 країн. У загальному рейтингу наша країна займає 71 сходинку. А за показником “Отримання дозволів на будівництво” за 2 роки ми покращили позицію з 140 на 30-те місце.

За підрахунками експертів Світового банку, один пункт у загальному рейтингу Doing Business дає можливість додатково залучити близько $600 млн в економіку країни.


  Related Posts