Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
18
Апр
В Україні обмежать щільність забудови міст багатоповерхівками
Міністерство регіонального розвитку оновить проект державних норм будівництва, у якому буде встановлено максимально допустиму щільність забудови.

Про це повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе у Facebook.

«Височезні багатоповерхівки, які примикають одна до одної, відсутність зелених зон, катастрофічна нестача закладів соцінфрастуктури, організованих парковок — це все наслідки недосконалого містобудівного законодавства в Україні”, — йдеться у повідомленні.

За словами заступника, багатоповерхівки створюють величезну купу проблем для жителів, адже немає куди віддати дитину в дитсадок, немає де прогулятися з друзями, немає де поставити машину, вигуляти собаку і багато іншого.

«Сьогодні у діючому містобудівному ДБН відсутні граничні параметри забудови земельних ділянок відносно поверховості, і через це вони часто забудовуються на 90%, а то і на всі 100%. Тому в оновленому проекті ДБН щодо планування та забудови територій ми вводимо максимально допустимий % забудови ділянки, щоб унеможливити її суцільну забудову по всьому периметру без благоустрою для жителів», — додає Парцхаладзе.

Зазначається, чим вища поверховість будинку, тим менший відсоток земельної ділянки відводиться на забудову і більший на облаштування прилеглої території. Адже чим вище будинок і більша кількість мешканців там проживає, тим більше комфортних умов повинно бути створено для них.

Так, для проектування будинку вище 11 поверхів максимально допустимий % забудови земельної ділянки — 30%, інші 70% — облаштування зелених насаджень, зон відпочинку та дитячих майданчиків.


  Related Posts