Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
05
Сен
В Україні будуватимуть за досвідом провідних столиць світу — Гройсман
Нові державні будівельні норми, що запрацюють в Україні, були ухвалені з досвідом Берліна, Лондона, а також кращих міст у США.

Про це на засіданні уряду сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«ДБН щодо планування і забудови територій не змінювався з 2002 року. При такому плануванні і забудові територій застосовуються старі норми, що підкоряються будівельникам, їхньому бажанню побудувати більше квадратних метрів і ущільнити. Має бути цивілізоване планування території, щоб були велодоріжки, рекреаційна зона. Заклади освіти ми будуємо за старими нормами 1997 року. Будинки і споруди закладів дошкільної освіти — стандарт не змінювався з 1998 року», — сказав Гройсман.

За словами віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, нові ДБН запроваджують європейський підхід до безпеки і комфорту.

«У цьому році ми змінюємо 13 будівельних норм. Чотири основних — планування територій забудови, дошкільні заклади, вулиці і дороги, заклади освіти. Ми залучили найкращий досвід Берліна, Лондона, міст США. Нам вдалося підійти до того, щоб показати, яким чином мають прийматися рішення: на генеральному плані блакитною лінією має бути показана висотність забудови, має бути показана щільність забудови, зеленою лінією має бути обмежена забудова рекреаційних зон», — акцентував Зубко.

Він зазначив, що також увага приділятиметься інфраструктурі, паркуванню, пропускній здатності доріг та мереж.

«Безпека і доступність мають бути у кожному будинку», — наголосив Зубко.


  Related Posts