Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
08
Авг
В селах Кіровоградщини будують сучасні лікарські амбулаторії

На Кіровоградщині розпочинається будівництво сільських лікарських амбулаторій в рамках реформи сільської медицини. Зокрема, Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в області зареєстровано повідомлення про початок виконання робіт з будівництва лікарської амбулаторії в с. Протопопівка Олександрійського району.

Замовник будівництва – Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Майбутня амбулаторія площею 335 м² знаходитиметься на вул. Мисливська. Заклад розрахований на 8 працівників медичного і обслуговуючого персоналу, буде оснащений необхідним медичним обладнанням і приладами, та зможе приймати до 30 відвідувачів у зміну. До складу амбулаторії також входитиме житлова частина для проживання лікаря, а на території земельної ділянки передбачено будівництво гаражу для легкового службового автотранспорту.

Всього в області планують побудувати 18 амбулаторій за кошти державного та місцевого бюджетів. Реалізація цих проектів забезпечить доступність первинної медичної допомоги мешканцям багатьох сільських населених пунктів регіону, а також позначиться на якості надання медичних послуг.


  Related Posts