Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
16
Мар
В Мінрегіоні розглянули результати діяльності підприємств, віднесених до сфери управління Міністерства, за 2017 рік

14 березня 2018 року у великій залі Мінрегіону відбулася робоча нарада з керівниками підприємств, віднесених до сфери управління Міністерства. У ході заходу було розглянуто питання щодо результатів діяльності державних підприємств за 2017 рік.

Начальник Відділу управління державною власністю Олександр Провоторов наголосив на недопущенні фактів заборгованості із виплати заробітної плати.

Крім того, завідувачем Сектору внутрішнього аудиту Яніною Бринюк презентовано узагальнену інформацію про типові порушення, виявлені за результатами проведених внутрішніх аудитів у 2017 році.

Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ольга Гуріна акцентувала увагу учасників наради на забезпеченні функціонування уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції підприємств, своєчасності подання особисто директорами електронних декларацій, проведенні регулярної оцінки корупційних ризиків та підготовці антикорупційних програм. Окремо доповідачка зупинилась на недопущенні посадовими особами державних підприємств випадків порушень основних обмежень, заборон та вимог антикорупційного законодавства.


  Related Posts