Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
22
Авг
В аеропорту Одеси почали будувати злітно-посадкову смугу
Фахівці компанії «Автомагістраль-Південь» приступили до спорудження злітно-посадкової смуги (ЗПС) міжнародного аеропорту «Одеса».

Про це повідомила у бесіді з кореспондентом Укрінформу речниця компанії «Автомагістраль-Південь» Наталя Швець, пославшись на керівника дільниці Сергія Гарбуза.

«Наші будівельники тісно взаємодіють із групою технічної підтримки американської компанії «Gomaco», що виконала замовлення на поставку комплексу Gomaco GP4 — комплексу машин, до складу якого входять бетоноукладач, що дозволяє укладати проектну ширину 7,5 м. бетону за один прохід, а також система автоматичного занурення арматурних стержнів і механізм фінішер, що наводить текстуру та розподіляє плівкоутворювальну рідину для захисту від випаровування води», — зазначила Швець.

За її словами, приступаючи до реалізації проекту, будівельники встановили два потужні італійські бетонні заводи, які обслуговуватимуть об’єкт, й одну грунтозмішувальну установку.

Залучених виробничих потужностей цілком достатньо для облаштування конструктиву майбутньої ЗПС, вважає Гарбуз. Оскільки вже виконані земляні роботи й укладені шари основи смуги на ділянці 1 кілометр 300 метрів із синтетичної решітки з подальшою стабілізацією її двома 10-сантиметровими шарами щебню. Також укладено піщано-цементний шар завтовшки 15 сантиметрів і шар з «худого» бетону товщиною 30 сантиметрів. Загальна товщина конструктиву ЗПС проектної твердості складе 1 метр 5 сантиметрів.

При спорудженні сучасної ЗПС довжиною 2800 метрів буде зведено також рульові доріжки, зливову каналізацію, ставок-накопичувач та очисні споруди, встановлено модерне навігаційне обладнання, що забезпечить посадку авіалайнерів навіть за умов поганої видимості.

Замовником будівництва ЗПС є державне підприємство «Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту Одеса», а генпідрядником з реалізації проекту — ТОВ «Спецрембуд».

Як повідомлялося, на будівництво ЗПС міжнародного аеропорту «Одеса» урядом України було спрямовано 18 липня 253 мільйони гривень.

Введення в експлуатацію нової ЗПС дозволить приймати більш важкі типи повітряних суден, включаючи Boeing-767, що сприятиме збільшенню пасажиропотоку вдвічі. Несуча спроможність нової смуги буде майже в 2 рази більша за існуючу (класифікаційне число спроможності покриття (PCN) нової смуги 64 проти 35 – існуючої). Також у рамках проекту планується встановити світлосигнальне, радіонавігаційне та метеорологічне обладнання для сертифікованого заходу на посадку за категорією III-а (ІКАО) (існуюча смуга сертифікована по категорії І (ІКАО).


  Related Posts