Warning: fopen(/home/legalsol/.system/tmp/dynamic_rebuild-TNseaj.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/legalsol/strojtender.com/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 155

Warning: unlink(/home/legalsol/.system/tmp/dynamic_rebuild-TNseaj.tmp): No such file or directory in /home/legalsol/strojtender.com/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 158
Уряд змінив будівельні норми в Україні - СтройТендерКонсалт
Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
03
Апр
Уряд змінив будівельні норми в Україні
Уряд вніс зміни до Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу.

Відповідна урядова постанова від 28 березня 2018 р. № 229 оприлюднена на Урядовому порталі.

«Документом знято обмеження щодо проектування за будівельними нормами, гармонізованими з нормативними документами ЄС, для конструкцій будівель і споруд будівництва (нового будівництва та реконструкції), які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із значними наслідками (СС3)», — прокоментували документ в Секретаріаті Кабміну.

Встановлення такого обмеження зумовлювалось відсутністю досвіду зазначеного проектування, а також тим, що на час прийняття Порядку не всі частини Єврокодів набули в Україні чинності.

На даний час, в Україні набули чинності всі 58 частин Єврокодів, розроблено три основні посібники з проектування за Єврокодами стосовно сталевих, залізобетонних конструкцій та сейсмічного проектування. Саме тому і виникла необхідність зняття даного обмеження.

«Таким чином, реалізація акта дозволить поширити одночасну дію будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами ЄС, на всі об’єкти будівництва, незалежно від класу наслідків», — зазначили в Кабміні.


  Related Posts