Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
20
Ноя
У проект бюджету-2019 заклали гроші на будівництво нового летовища — Омелян
Проект бюджету-2019 передбачає кошти на будівництво першого нового летовища в Україні  — у селищі міського типу Солоному (Дніпропетровська область).

Про це міністр інфраструктури Володимр Омелян повыдомив у Facebook.

«І, довгоочікувана звістка, у 2019 році ми розпочнемо будівництво першого нового летовища в Україні, яке буде збудовано в Солоному, між Дніпром і Запоріжжям. Перший транш складатиме 200 млн грн, і за два роки мільйони мешканців Придніпров’я отримають суперсучасний аеропорт», — написав Омелян.

Він зауважив, що це правильне стратегічне рішення для країни — збудувати нові повітряні ворота для Дніпра, Запоріжжя та, потенційно, Кривого Рогу, а не «безконечно ремонтувати старе, ведучи перманентну боротьбу за відкрите небо!»

Омелян також назвав двома перемогами завдяки Президенту України Петру Порошенку передбачені у проекті держбюджету 200 мільйонів гривень на будівництво нового летовища та 500 мільйонів гривень на Укрпошту.

«Тепер головне, щоб проголосували в парламенті. Тримаємо пальці схрещеними і лупаємо сю скалу!», — додав Омелян.

Як повідомляв Укрінформ, доопрацьований до другого читання законопроект № 9000 про Державний бюджет України на 2019 рік 19 листопада вже внесли до Верховної Ради.

Згідно з інформацією на сайті ВР, законопроект передано на розгляд керівництву парламенту та в тираж. Документ також направлено на розгляд Комітету ВР.

Депутати 18 жовтня ухвалили в першому читанні законопроект про Державний бюджетна 2019 рік. За ухвалення відповідного законопроекту №9000 проголосувало 240 депутатів при мінімально необхідних 226.


  Related Posts