Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
16
Июл
У Мінрегіоні розповіли про плани щодо створення сучасних закладів для дітей
Кабінет міністрів України схвалив фінансування ще 115 проектів будівництва та реконструкції загальноосвітніх шкіл та дитячих садків на 566 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Про це Укрінформу повідомила прес-служба Мінрегіону.

«Уряд схвалив ще 115 проектів будівництва і реконструкції шкіл та дитячих садків, які профінансуються в цьому році з Державного фонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації передбачається впровадження принципів Нового Освітнього Простору. Це креативний та мотивуючий дизайн, енергоефективні заходи, використання сучасних технологій в навчанні та створення можливостей для інклюзивної освіти. Вже який рік поспіль регіони мають чудову нагоду отримати державну підтримку ДФРР та реалізувати необхідні проекти для людей. У цьому році ця підтримка — 6 млрд грн і вже 5,8 з них розподілені», — зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Повідомляється, що більше сотні шкіл у регіонах вже активно впроваджують принципи нового освітнього простору. Вони також починають реалізовуватися і в дитячих садках.

«Наразі є ініціатива розробити перспективні мережі шкіл та дитячих садків у регіонах, на які, у першу чергу, буде надаватися державна підтримка. Для цього необхідно розробити критерії та вимоги Нового Освітнього Простору та органам місцевого самоврядування спільно з державними адміністраціями визначитися щодо джерел фінансування відповідних шкіл», — пояснив заступник міністра.

Також Мінрегіон планує розробити для регіонів кілька типових проектів шкіл та дитячих садків, які відповідатимуть сучасним вимогам, закладеним у принципах НОП, що реалізуються в рамках реформи МОН «Нова Українська Школа».

У міністерстві нагадують, що 23 травня 2018 року Кабінет міністрів України схвалив розподіл 4 млрд гривень з Державного фонду регіонального розвитку на 477 проектів регіонального розвитку, з них — 180 проектів будівництва та реконструкції загальноосвітніх шкіл та дитячих садків на суму 1,3 млрд грн.


  Related Posts