Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
07
Май
У Чернівецькій області введено в експлуатацію 309 об’єктів будівництва

З початку 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області введено в експлуатацію 309 об’єктів будівництва з незначним класом наслідків (СС1).

Загалом же за цей період посадовими особами Управління розглянуто 964 документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття об’єктів в експлуатацію. Зокрема, опрацьовано 643 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкти житлової забудови громадян та технічно нескладні об’єкти будівництва незначного класу наслідків.

Таким чином, можемо відзначити, що реформа дозвільної системи посприяла збільшенню кількості зареєстрованих документів дозвільного та декларативного характеру в І кварталі 2018 року. Цей показник зріс на 20% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Ще одним чинником, що зумовив активізацію будівельних процесів у регіоні стала зміна формату роботи Держархбудінспекції на консультативно-адміністративний.

«Ми відкриті та публічні, готові до результативної співпраці як з бізнесом, так і з громадянами, і це вже дає позитивні результати», – відзначив начальник Управління Денис Гаврилюк.


  Related Posts