Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
14
Фев
Три організації будівельної галузі підписали меморандум про співпрацю
Глави Академії будівництва України, Асоціації інженерів-консультантів України і Української співдружності будівельного права підписали Меморандум про співпрацю.

Документ підписали сьогодні на прес-конференції у Києві, повідомляє прес-служба АБУ.

За словами президента АБУ Івана Назаренка, організації — практики об’єдналися з метою координації зусиль у адаптації українського будівельного ринку до європейських і всесвітніх стандартів.

Назаренко підкреслив, що експерти будівельної галузі об’єдналися для того, «щоб розробити єдиний підхід входу у Євросоюз з точки зору стандартів та гармонізації норм», і що головною метою меморандуму є консолідація творчого потенціалу для розвитку міжнародного співробітництва у напрямку інтеграції українських освітніх програм та будівельних норм до європейських, секторальна взаємодія освіти і науки до міжнародного експертного середовища.

Віце-президент Академії будівництва України, керівник експертної організації «ПРОЕКСП» Віктор Лещинський зазначив, що «український ринок повинен перебудовувати модель роботи до євростандартів. Це дає можливість нашим фахівцям отримувати замовлення за кордоном і, з іншого боку, залучення інвестицій у нашу країну». Сьогоднішнє підписання документа «спрямоване на те, щоб євронорми зайшли у будівельну та суміжні галузі. Це дасть можливість поліпшити клімат будівельної галузі, залучити інвестиції, підвищить зарплати. Євронорми і застосування досвіду Євросоюзу дасть можливість стабілізувати ринок», — сказав Лещинський.

Також він підкреслив, що Академія будівництва України спільно із колегами готова допомагати Міністерству регіонального розвитку у розробці Будівельного кодексу.

«Міністерство регіонального розвитку оголосило, що воно розробляє єдиний документ — Будівельний кодекс. Ринок до цього вже давно дозрів і цей документ необхідний. Сподіваємося, що АБУ із колегами буде активно брати участь у розробці цього документа», — сказав Лещинський.

Президент Асоціації інженерів-консультантів України Яна Щигурова зазначила, що дуже важливо, щоб в Україні діяли європейські стандарти контролю якості за виконуваними роботами.

«Дуже важливо, щоб в Україні були впроваджені стандарти європейські та світові щодо запровадження документообігу, за нормами проектування, з питань технічного регулювання та що на сьогоднішній момент дійсно є дуже актуальним — з питань контролю якості за виконуваними будівельними роботами у всіх секторах економіки. Це стосується дорожнього, цивільного, промислового будівництва, на всіх об’єктах та в усіх сферах будівництва», — сказала вона.


  Related Posts