Строй Тендер Консалт
  • Адрес
    Б. Васильковская, 77
  • Режим работы
    Пн - Сб 8:00 - 20:00
  • Бесплатный звонок
    067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
01
Мар
ТОП 3 питань що хвилюють державних закупівельників.

Два минулих тижня ми активно зустрічалися з замовниками, що мають почати працювати по Закону «Про публічні закупівлі» вже в квітні. Зараз хочу відповісти на ТОП№3 найпопулярніших питань, що ми отримали: Як коректніше оголосити закупівлю з застосуванням аукціону з ПДВ чи без? Один з принципів Закону «Про публічні закупівлі» є недискримінація учасників, тож важливо при оцінці пропозицій створити рівні умови для всіх потенційних постачальників. Якщо замовник є платником ПДВ, то він зможе включити суму податку в податковий кредит і таким чином компенсувати різницю в пропозиціях між постачальниками платниками і неплатниками ПДВ. За результатами електронного аукціону замовник має обрати найнижчу пропозицію, і не має можливості перерахувати ціну пропозиції з податками або без них. Тож для того щоб забезпечити рівні умови для всіх учасників, замовник платник ПДВ може оголошувати закупівлі без ПДВ. Якщо замовник не є платником ПДВ, закупівля може бути оглошена з усіма податками, оскільки для замовника немає різниці чи є постачальник платником ПДВ чи ні. Чи можу я використовувати строки оплати по договору, як додаткові критерії оцінки пропозиції?Так! Законом «Про публічні закупівлі» передбачено використання додаткових критеріїв оцінки, але при цьому питома вага цінового критерію не може бути нижчою ніж 70%. Ст. 28 абзац 6 Закону передбачає, що разом із ціною в якості критеріїв оцінки пропозиції, замовник може розглядати умови оплати. Ми підключилися до ProZorro на етапі пілоту. З 01.04.2016р. ми підпадаємо під дію Закону «Про публічні закупівлі». Чи потрібно нам перереєстровуватись на майданчиках? Зверніть увагу, вступів в дію Порядок проходження авторизації майданчиків, затверджений КМУ. Цей документ передбачає, що всі майданчики, які будуть надавати послуги з 01.04.2016р., мають пройти процедуру авторизації. Затверджено 4 рівня авторизації: 1й рівень: допорогові закупівлі для замовників 2й рівень: допорогові закупівлі для постачальників 3й рівень: понадпорогові закупівлі для замовників 4й рівень: понадпорогові закупівлі для постачальників Тож, якщо Ви замовник, і маєте тільки допорогові закупівлі, то Ви можете обрати майданчик з 1м рівнем акредитації. Але щоб оголосити понадпорогову закупівлю, майданчик має пройти 3й рівень акредитації. Зараз  всі майданчики, що працювали на етапі пілоту, знаходяться в процесі акредитації. Якщо майданчик, яким Ви користувалися на етапі пілоту пройшов відповідний рівень акредитації, то Ви можете в тому самому кабінеті продовжити працювати і нічого змінювати не потрібно.


    Related Posts