Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
27
Фев
Штучний інтелект буде прогнозувати конкуренцію на тендерах ProZorro

24 — 25 лютого відбувся  Data Science Hackathon, на якому 60 учасників розробляли алгоритм штучного інтелекту для прогнозування рівня конкуренції на торгах ProZorro. Перемогу отримала команда UDSClub — Alpha, яка найкраще справилась із завданнями.

Протягом 30 годин учасники створювали модель, яка зможе найкраще передбачити кількість учасників торгів. Для виконання завдання було викорстано відкриті дані ProZorro, а саме данні про замовників, учасників, переможців, коди CPV, скарги, тощо. Мета алгоритму прогнозування потенційно низькоконкурентних тендерів та привертання уваги Замовників та Постачальників. Так за допомогою цієї розробки в майбутньому планується підвищити рівень конкуренції на тендерах.

“Конкуренція — це головний двигун реформи публічних закупівель. Чим більша кількість учасників, тим більша економія бюджетних коштів для держави”, — прокоментував результати Data Science Hackathon Генеральний директор ДП ПРОЗОРРО Василь Задворний, — “Окрім того, провести корупційні “схеми”, якщо на торги прийшло 10, а то й більше постачальників, значно складніше”.

Зазначимо, що між учасниками відбувалась запекла боротьба. Команда AttentionHead зайняла другу сходинку, а бронзову нагороду отримала команда Kamikadze.

Про Data Science Hackathon

Окрім ProZorro, організаторами хакатону є Provectus — міжнародній лідер з надання повного пакету ІТ — послуг для корпоративного сегменту; Amazon Web Services — високонадійна платформа хмарного сервісу, яка надає послуги, що допомагають створювати складні додатки з високим рівнем масштабування та надійності, хмарні сховища для баз даних та інші функціональні можливості; Open Data Science — найбільша CIS спільнота, яка об’єднала навколо себе більше 10 000 членів представлена в Україні Ukrainian Data Science Club. Майданчики Zakupivli24 та E-tender.UA виступили офіційними партнерами заходу.


  Related Posts