Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
12
Мар
Регуляторна діяльність Держархбудінспекції визнана однією з найякісніших в системі державного управління

Державна архітектурно-будівельна інспекція України посіла друге місце серед центральних органів виконавчої влади за якістю здійснення регуляторної діяльності у 2017 році. Такі результати рейтингу, що був сформований Державною регуляторною службою України.

При формуванні рейтингу аналізувалось дотримання органами влади принципів та вимог державної регуляторної політики. Зокрема щодо врахування принципу передбачуваності регуляторної діяльності, застосування оновленої методології при проведенні аналізу впливу підготовлених проектів актів та обов’язкового погодження їх з ДРС. Серед проаналізованих показників – і власне проведення відстеження результативності дії регуляторних актів та інші.

Зокрема у аналітичному звіті ДРС за 2017 рік відзначено, що серед активних розробників проектів регуляторних актів лише 5 центральних органів виконавчої влади, у тому числі і Держархбудінспекція, здійснили М-Тест при підготовці АРВ до всіх проектів регуляторних актів, дія яких поширювалась на малий бізнес.

Держархбудінспекція, Держенергоефективності та АМКУ забезпечили стовідсоткове дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики.

Ці ж державні органи разом з НКРЗІ, Мінрегіоном, Держпродспоживслужбою, Адміністрацією Держспецзв’язку, Міноборони та НКЦПФР визнано найкращими серед розробників проектів регуляторних актів при визначенні проблеми, цілей та показників результативності державного регулювання, а також в оцінці альтернативних способів вирішення проблеми, що потребує врегулювання.


  Related Posts