Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
03
Апр
Реалізація нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» — одне з пріоритетних питань у сфері ЖКГ, — Едуард Кругляк

30 березня 2018 в Мінрегіоні відбулося засідання Робочої групи щодо опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань тарифної політики та економіки підприємств житлово-комунального господарства на виконання вимог ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

Під час засідання Робочої групи, обговорено питання тарифної політики у сфері теплопостачання та зміни до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

«Питання реалізації нового Закону України «Про ЖКП», який вводиться в дію з 10 червня 2018, є одним із пріоритетних питань у ЖКГ на сьогоднішній день. Тому наразі важливо обговорити усі спірні питання та прийняти відповідні рішення. Проекти нормативно-правових актів, які готуються Мінрегіоном на виконання Закону, мають забезпечувати баланс інтересів усіх учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг.

При цьому надзвичайно важливим залишається питання справедливої оплати послуг теплопостачання споживачами», – зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк.

Нагадаємо, що відповідно до вимог ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» тарифи на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення, формуються та встановлюються окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення, з урахуванням собівартості виробництва і постачання теплової енергії на таких системах, а також рентабельності суб’єкта господарювання, що провадить таку діяльність

Тарифи на комунальну послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою систем автономного опалення та/або індивідуального теплового пункту, формуються та встановлюються окремо для кожного багатоквартирного будинку з урахуванням собівартості виробництва надання такої послуги, а також рентабельності суб’єкта господарювання, що провадить таку діяльність.

Довідково

Засідання Робочої групи відбулось за участі народного депутата України Альони Бабак, представників галузевих асоціацій, місцевих органів влади, підприємств теплопостачання.


  Related Posts