Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
10
Май
Проблеми будівельної галузі треба вирішувати на місцях, – Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев

Щоб сьогодні будівельна галузь України працювала як монолітний організм, необхідна ефективна комунікація з учасниками містобудівного процесу в регіонах. Про це сказав Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час наради із головами міст, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, забудовниками та архітекторами Черкаської області.

IMG_0476

«Безпосередньо спілкуючись з представниками будівельної галузі по всій країні розумієш, що ті проблеми, які сьогодні існують у галузі, треба вирішувати на місцях. Зі свого боку, ми завжди готові допомогти, щоб будівництва не зупинялися і щоб кожне з них було законним», – наголосив Голова ДАБІ.

Ефективній роботі будівельної сфери також сприяють законодавчі новації, зокрема, у дозвільній системі.

«Докорінні зміни дозвільно-реєстраційних процедур у будівництві, що відбулися минулого року, дозволили в рази зменшити кількість незаконних будівництв по всій країні. Але деякі питання якості та безпечності досі залишаються не вирішеними, тому зараз ми ініціюємо концепцію поетапного контролю за процесом будівництва», – зазначив Олексій Кудрявцев.

img_0484

За його словами, новий підхід в контролі дозволить перевіряти об’єкти будівництва на основних етапах виконання робіт. Так, огляди здійснюватимуться по закінченні фундаменту, каркасу, мереж та оздоблення і що важливо, виключно за заявою замовника та у зручний для нього час.

«Якщо раніше вперше ми могли зайти на будівництво лише на фінальній стадії і тільки тоді виявити порушення, то в майбутньому подібне стане неможливим. Таким чином, держава гарантуватиме бізнесу та громадянам надійність інвестицій, якість та безпеку будинків і споруд», – додав він.

Ще одним суттєвим кроком назустріч учасникам містобудівного процесу стануть зміни в підходах до накладання штрафів. По-перше, у разі виявлення порушень спершу надаватимуться рекомендації щодо їх усунення. По-друге, штрафи стануть диференційованими та залежатимуть від класу наслідків (відповідальності) об’єкта. По-третє, за результатами позапланових перевірок штрафи застосовуватимуться лише через невиконання вимог приписів. По-четверте, замовник матиме можливість продовжити термін виконання приписів.

img_0501

Крім того, з учасниками заходу обговорили питання запровадження чергової «будівельної амністії» та проблемні питання, що виникають у представників будівельної галузі Черкащини.

По завершенні наради Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко перевірили хід реконструкції Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, який частково було зруйновано внаслідок пожежі 1 липня 2015 року.

img_0504


  Related Posts