Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
29
Май
Попри російську агресію, Україна відновлює інфраструктуру Донбасу та впроваджує реформи, — Зубко

Наша мета – показати європейським партнерам реальну ситуацію на Донбасі – військову, інфраструктурну, соціальну. Не дивлячись на російську агресію, Україна відновлює інфраструктуру на Донбасі та впроваджує реформи. Підтримка Євросоюзу у цьому є для нас надзвичайно важливою. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час спільного з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд візиту до Донецької області.

«Дякуємо Естонії та пані Керсті Кальюлайд за гуманітарну допомогу жителям Сходу України, співпрацю й підтримку в реформі децентралізації щодо впровадження ІТ-рішень у сфері надання адмінпослуг, а також за обмін досвідом у військовій сфері», — наголосив Геннадій Зубко

Він відзначив, що одним з потужних інструментів відбудови регіону та забезпечення нової якості життя людей є децентралізація та її можливості. А також, що український  Донбас демонструє добрі результати в реформі. Тут створено 10 ОТГ, працюють опорні школи з Новим освітнім простором,  27 ЦНАПів, а безпеку забезпечують 18 місцевих пожежних бригад з 20-хвилинною доступністю,  4 з яких діють у складі  Центрів безпеки громадян.

«Серед фінансових можливостей для відбудови інфраструктури, окрім ресурсу місцевих бюджетів, є державна підтримка за різними напрямками: ДФРР,  субвенції на соціально-економічний розвиток, інфраструктуру в ОТГ, розвиток сільської медицини, кошти на місцеві дороги, розбудову футбольних полів тощо. Якщо підрахувати, то разом для Донеччини ця сума сягає понад 3 млрд грн. Але питання не в коштах, а в першу чергу – в пріоритетах. І я підтримую позицію Президента Естонії і Голови Донецької ОДА, що кошти потрібно вкладати в інфраструктуру, яка працює на дітей. Це опорні та початкові школи, дитячі садки,  програма «Шкільний автобус».  Плюс — необхідна інфраструктура, яка «забирає» дітей з вулиць і відводить їх від небезпеки. Це спортивна інфраструктура, створення футбольних полів, підліткових і молодіжних центрів. Саме це питання є першочерговим у відновленні регіону», — зазначив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України


  Related Posts