Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
15
Ноя
Оголосили тендер на будівництво метро до Троєщини
КП «Київський метрополітен» оголосило тендер на будівництво Подільсько-Вигурівської лінії у напрямку житлового масиву Троєщина.

Відповідне тендерне оголошення оприлюднене на сайті публічних держзакупівель Prozorro.

«Будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо (проектні роботи. Стадія «ТЕО»)», — ідеться в оголошенні.

Очікувана вартість проектних робіт становить 148,5 мільйона гривень. Проектні роботи мають завершитися до кінця 2019 року.

Початок аукціону заплановано на 30 листопада.

Як повідомлялося, рік тому столична влада підписала угоду з представниками китайських компанцій China Railway International Group та China Pacific Construction Group щодо будівництва метро на Троєщину.

Однак у Міністерстві інфраструктури тоді ж заявили, що в найближчі кілька років будівництво четвертої лінії Київського метрополітену, яка повинна з’єднати Кільцеву дорогу та житловий масив Троєщина, неможливе з ряду причин.

Водночас, як заявив мер столиці Віталій Кличко у жовтні цього року, столична влада планує відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст за два роки.

Ймовірний термін будівництва метро на Троєщину — п’ять років. Проект передбачає будівництво нової лінії метрополітену протяжністю майже 18 км з 13 станціями, пересадковою лінією протяжністю 1 км між міською електричкою і новою четвертою лінією.


  Related Posts