Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
02
Май
Немов будинки на скелі: в Амстердамі побудують незвичний хмарочос

В Амстердамі почалося будівництво хмарочосу Valley за проектом нідерландського бюро MVRDV, який покликаний оживити офісний район Зейдас.

Протягом двадцяти останіх років район Зейдас розвивався як діловий квартал, а потребами та інтересами жителів нехтували. У 2015 році муніципалітет провів конкурс на проектування мультифункціонального комплексу, який включав би житло і публічні простори.

Переміг проект Valley, який передбачає будівництво споруди з трьох багатоповерхових башт, найвища з яких сягає 100 метрів. Сім поверхів хмарочосу відведено під офіси, але більша частина відведена під житло і налічує 196 квартир.

Три підземні поверхи відведено під паркінг на 375 машиномісць. Також передбачено велосипедні паркінги.

На двох останніх поверхах буде розташовано бари і ресторани з відкритими майданчиками, з яких можна буде милуватися панорамою міста.

На рівні вулиці буде розташовано магазини, культурні та інші публічні простори. Зокрема, з вулиці можна буде потрапити до великого «гроту» – публічного простору між стінами, оздобленими натуральним каменем, зі скляним дахом, що пропускає сонячне світло. «Грот» слугує як своєрідна вітальня для резидентів.

Між баштами облаштують тераси і сади, над якими працював відомий ландшафтний архітектор Піт Удольф, ідеолог садівництва нової хвилі. Його проект передбачає озеленення протягом цілого року.

У фасаді будинку поєднали засклені та кам’яні стіни. Це відображає головну ідею споруди – гармонія між великим об’ємом та людським виміром, між офісами та житлом.

Проект передбачає максимальне розмаїття житлових приміщень – фактично тут немає двох квартир з однаковим плануванням.

Розташування Valley передбачає перехід від ділового кварталу до малоповерхових житлових районів. Поряд з будівлею – велике футбольне поле.

Проекти MVRDV зазвичай вирізняються увагою до енергоефективності, і цей хмарочос – не виключення. Згідно з очікуваннями, він відповідатиме -0.3 сертифікату енергетичного функціонування будівлі, що означає нульові викиди.


  Related Posts