Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
21
Сен
«Навіть при Янеку такого не було»: Луценку соромно дивитися в очі будівельникам
Хабарі за отримання дозвільних документів у сфері будівництва зросли у кілька разів з часів екс-президента Віктора Януковича.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час наради з питань реформування сфери містобудування в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«За останні роки не можна не побачити, що будівельна галузь стала об’єктом чи не найбільшого вимагання хабарів у нашій країні. Система ДАБІ зараз одна з найкорумпованіших», — сказав він.

Генпрокурор нагадав, що нещодавно на хабарах були затримані керівники Волинського і Тернопільського територіальних управлінь Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ), а керівник Закарпатського управління «завчасно їдучи дорогою до хабара сама звільнилася з роботи».

«Це верхівка повномасштабного механізму збирання данини. Найбільше мене обурює навіть не сам факт незламаної системи корупції, а те, що навіть у порівнянні з безпрецедентний розкраданням країни часів Януковича, ці хабарі зросли. У місті Одеса, де при Януковичі збирали п’ять доларів за квадратний метр, зараз, по моїм даним, — двадцять. І це говорять всі будівельники», — зазначив Луценко

Він додав, що йому соромно дивитися в очі будівельникам, які кажуть, що «навіть при Янеку такого не було».

Генпрокурор заявив, що більше не збирається миритися з корупцією у будівельній галузі. Він закликав керівників будівельної галузі звільняти посадовців, які створюють умови для отримання хабарів, і пообіцяв саджати корупціонерів до в’язниць.


  Related Posts