Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
23
Апр
На всіх зупинках транспорту хочуть поставити захисні огорожі
В оновленому проекті містобудівних Державних будівельних норм (ДБН), розробленому Мінрегіоном, передбачено проектування спеціальних перильних огороджень на під’їздах до зупинок громадського транспорту.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні в Україні безпека пасажирів на зупинках ніяк не передбачена, немає окремих огороджень чи захисних елементів. Через це, на жаль, доволі часто трапляються наїзди або навіть аварії на зупинках, і люди, що знаходяться там в цей час, ніяк не захищені. Тому у новому проекті ДБН щодо вулиць і доріг ми передбачили проектування спеціальних перильних огороджень на під’їздах до зупинок громадського транспорту. Це те, що має бути обов’язково», — наголосив він.

За словами Парцхаладзе, такі зміни направлені на підвищення безпеки пасажирів під час очікування транспорту на зупинках та мінімізації можливих наїздів чи аварій.

«У питаннях безпеки пасажирів, неважливо де — на дорогах, у транспорті або на зупинках — ми повинні використовувати кращий іноземний досвід, впроваджувати сучасні рішення або можливості», — сказав заступник міністра.


  Related Posts