Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
26
Дек
На Київщині збудують найбільший в Європі завод з виробництва скла
 Київській області наступного року розпочнеться будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу, в який буде інвестовано понад 300 млн євро.

Про це у виступі на Форумі про перспективи українсько-арабського співробітництва в Укрінформі заявив президент групи компаній «Агромата» Олександр Моляка, повідомляє кореспондент агентства.

«Інвестиція, яка буде заходити у 2019 році в Україну, — це будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла флоат-методом потужністю 600 тонн на добу. Це величезний завод, який американці будуватимуть під ключ. У 2019 році починаємо будувати. Інвестиції — понад 300 млн євро», — сказав Моляка.

Він поінформував, що є керівником проекту, а споруджуватиметься завод у Київській області .

«Поки що більше нічого не говоритиму, думаю, що через місяць американці оголосять на весь світ, що будують такий завод в Україні», — спрогнозував президент групи компаній «Агромата».

За словами Моляки, сьогодні в Україні жодний квадратний метр скла не виробляється, воно 100- відсотково імпортується, відповідно, це позначається на собівартості будівництва. Тому було ухвалено рішення побудувати такий завод в Україні.

«Я півтора року працював над цим проектом, все підписано, все йде… Цей завод буде не завтра, він будуватиметься 24 місяці, але все ж таки він у нас буде, і це дуже важливо», — акцентував Моляка.

Він спрогнозував, що спорудження заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу покриє весь наявний дефіцит, дасть поштовх розвитку будівельної галузі і знизить собівартість будівництва.


  Related Posts