Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
07
Фев
На будівництві соціальних об’єктів Київщини впроваджують енергоефективні технології

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області прийнято в експлуатацію «Пасивний будинок» в с. Боденьки Вишгородського району. Це одноповерхова будівля, де розмістився фельдшерський пункт із службовим житлом.

Новий заклад первинної медико-санітарної допомоги на Київщині відповідає загальновизнаному стандарту сучасного енергоефективного будівництва, що має назву «пасивний будинок». Його переваги – це економне використання енергії для опалення або охолодження приміщень, створення комфортних умов проживання, мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище.

Замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації. Загальна площа об’єкта соціальної інфраструктури складає 150 м².

Для якісного обслуговування відвідувачів та результативної роботи персоналу в фельдшерському пункті є всі необхідні приміщення: хол-чекальня, кабінет фельдшера, оглядова, маніпуляційна, стерилізаційна, санітарні вузли. Медичне обладнання закладу також відповідає необхідним вимогам.


  Related Posts