Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
22
Июн
Мінрегіон ініціює зміну ще 16 будівельних норм — Зубко
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України ініціюватиме змінити ще 16 державних будівельних норм (ДБН).

Про це віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сказав на засіданні комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«13 державних будівельних нормативів ми переглянули у 2017 році, у цьому році вже за дорученням Прем’єр-міністра разом з урядом ми переглянули 10, і ще плануємо 16. Це те, що нас наближає до розвитку інфраструктури, до розвитку сервісів», — сказав Зубко.

За його словами, уряд наближає ДБН до стандартів ЄС. «Нас дуже хвилюють державні будівельні норми. Ми працюємо над цим у 2017 та 2018 роках. Це те, що повинні показати, яким чином Україна буде будуватися, але буде це за європейським стандартами», — наголосив віце-прем’єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у квітні 2018 року затвердило чотири нові державні будівельні норми, серед яких — норми будівництва закладів освіти та дошкільної освіти. Усі новозбудовані школи мають бути пристосовані для дітей з інвалідністю. Тепер під час проектування нової школи на кожного учня у класі виділятиметься 3 м2 замість 2 м2. Усі нові школи будуватимуться з енергоефективних матеріалів.

Серед інших ДБН, які запровадило відомство, — заборона паркування автомобілів всередині житлових кварталів та обов’язкова побудова острівків безпеки на вулицях, які мають понад 4 смуги. Змінюється також порядок побудови зупинок громадського транспорту — усі зупинки мають бути забезпечені огородженнями перильного типу. Це унеможливить наїзд транспорту на людей.


  Related Posts