Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
28
Мар
Мінрегіон, Держархбудінспекція та представники бізнесу обговорили поточний стан та подальші антикорупційні заходи у будівництві

Як підвищити інвестиційну привабливість будівельної галузі в Україні в результаті заходів протидії корупції. Це питання стало головною темою зустрічі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева з бізнесом, що відбулася 26 березня в Європейській Бізнес Асоціації.

29693135_1456996561094597_421611331_o

За словами Геннадія Зубка, на сьогодні важливим є проведення «розумної, зваженої» політики регулювання як на державному, так і місцевому рівнях, подальше вдосконалення та перегляд нормативних актів, що формують умови роботи на українському будівельному ринку, а також прозорість наявних процедур державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

«Дерегуляція у будівництві та усунення корупційних ризиків – пріоритетні завдання Мінрегіону. І до виконання цих завдань, особливо у питаннях усунення корупції, ми підходимо системно. Наразі працюємо у трьох головних напрямках – перегляд ДБН, прозорість і публічність містобудівної політики, удосконалення системи держархбудконтролю. Зокрема, публічність дозволяє громадянам отримувати інформацію та задавати питання владі на центральному чи місцевому рівні. Тому актуальним є впровадження публічності документів – починаючи від бюджетів, які приймаються місцевим самоврядуванням, і закінчуючи питаннями містобудівної діяльності. Це затвердження генеральних планів та розміщеннях їх на офіційних ресурсах, питання містобудівних умов і обмежень тощо», – зауважив Геннадій Зубко.

29681397_1456996751094578_618588855_o

Як відзначив Олексій Кудрявцев, сьогодні Держархбудінспекція кардинально змінила підхід до взаємодії із суб’єктами містобудівної діяльності, орієнтуючись на публічний відкритий діалог та спільне розв’язання наявних проблем. При цьому у пріоритеті – не точкове вирішення питань, а постійна системна робота над усуненням перешкод до розвитку галузі:

«Сьогодні Держархбудінспекція стає ближчою до забудовників, ми робимо все, щоб цей підхід був системним. Ми відійшли від «стандартів» минулого та докладаємо зусиль, щоб Держархбудінспекція, у першу чергу, була не каральним, а адміністративно-консультативним органом, що допомагає будівельникам та порядним інвесторам будувати в нашій країні. Це дає західним партнерам України розуміння, що ситуація в сфері будівництва в нашій державі змінилася».

29527311_1456997494427837_823262154_o

Голова Держархбудінспекції звернувся до присутніх не замовчувати проблеми та, у разі виникнення будь-яких корупційних чи неоднозначних ситуацій із фахівцями органів держархбудконтролю, оперативно повідомляти про це доступними каналами комунікації через електронні сервіси на офіційному сайті ДАБІ – «Написати Голові ДАБІ», «Написати звернення» або на телефонну «гарячу лінію» Держархбудінспекції 0 800 210 011.

«На підставі отриманих звернень та питань ми напрацьовуємо системні рішення для того, щоб унеможливити та прибрати корупційні ризики взагалі та забезпечити належні практичні умови роботи для учасників містобудівної діяльності»,- зауважив Олексій Кудрявцев.

Представники Європейської Бізнес Асоціації відзначили високий рівень комунікації, побудований сьогодні між Мінрегіоном, Держархбудінспекцією та бізнесом, а також надали свої питання для обговорення.


  Related Posts