Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
06
Мар
Колегія ДАБІ розглянула актуальні питання держархбудконтролю

5 березня відбулось чергове засідання колегії Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Під час заходу обговорено питання вдосконалення нормативної бази у сфері містобудівної діяльності та приведення її у відповідність до низки діючих законодавчих актів – зокрема, що стосуються спрощення ведення бізнесу, врегулювання питань забудови території, яка зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.

Для врахування відповідних діючих положень Держархбудінспекцією ініційовано зміни до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Підготовлено відповідні проекти постанов Уряду. Запропоновані зміни стосуються вдосконалення дозвільно-погоджувальних процедур у містобудуванні та мають позитивно вплинути на забезпечення прав та інтересів держави, юридичних і фізичних осіб.

Крім того, у рамках засідання презентовано публічний звіт діяльності Держархбудінспекції у 2017 році та пріоритети на 2018 рік.

Серед окреслених на поточний рік ключових напрямків – продовження процесу децентралізації функцій держархбудконтролю, робота над вдосконаленням системи перевірок об’єктів будівництва, а також популяризація електронних сервісів надання адміністративних послуг та посилення взаємодії із суб’єктами містобудівної діяльності у регіонах – шляхом проведення нарад, надання необхідних консультацій та вичерпних роз’яснень.


  Related Posts