Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
22
Окт
Кличко розповів, коли у Києві відкриють новий пішохідно-велосипедний міст
Столична влада планує звести та відкрити наприкінці весни наступного року пішохідно-велосипедний міст, що з’єднає парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

«Ми продовжуємо робити наше місто гарнішим і привабливішим. До кінця весни наступного року плануємо презентувати ще одну локацію для прогулянок та відпочинку. — Пішохідно-велосипедний міст, що з’єднає парк “Володимирська гірка” з Аркою дружби народів. Міст, який плануємо звести, об’єднає два туристичних маршрути — Володимирську гірку та парк “Хрещатий”, і слугуватиме виключно для пішоходів та велосипедистів», — зазначив Кличко.

Мостовий перехід з бетону та скла буде довжиною 210 метрів, ширина — змінна — від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків.

«З мосту відкриватиметься дивовижний вид на Дніпро, можна буде побачити увесь Київ! Також наступної весни ми завершимо реконструкцію Алеї художників і таким чином створимо великий туристичний маршрут, який розпочинатиметься від Пейзажної алеї і завершуватиметься біля Києво-Печерської Лаври», — підкреслив Кличко.


  Related Posts