Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
13
Фев
Київрада відібрала у забудовника землю в історичній частині Подолу
Депутати Київської міської ради під час пленарного засідання 8 лютого розірвали договір оренди земельних ділянок в урочищі Гончари-Кожум’яки на вулицях Воздвиженській, Гончарній, Дегтярній і Кожум’яцькій у Подільському районі.

Про це інформує прес-служба Київради.

“Забудовник зазначеної земельної ділянки не погодив, відповідно до законодавства, історико-містобудівне обгрунтування цієї забудови, і це є грубим порушенням Закону України про охорону культурної спадщини. Відповідно, ділянка, яка належить до земель, що входять до історичного ареалу Києва, на сьогоднішній момент грубо, цинічно і з порушеннями забудовується. Це неприпустимо”, — сказав співавтор відповідного рішення, депутат Київради Андрій Странніков.

Земельні ділянки знаходяться в Центральному історичному ареалі, в межах археологічної зони, ландшафтної охоронної зони, а також у межах археологічного заповідника та Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ» та архітектурного заповідника «Місто Володимира». Окрім того, ця територія входить до території пам’ятки ландшафту та історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра», в межах пам’ятки археології — культурний шар Подолу, культурний шар ремісних слобод Гончари та Кожум’яки ІХ-ХVІІ ст.

Проект рішення про розірвання договору оренди було підготовлено у зв’язку з численними зверненнями мешканців мікрорайону «Воздвиженка» у Подільському районі та громадських організацій щодо проведення сумнівних робіт з будівництва за адресою: вул. Дегтярна, 2-4 у Подільському районі.

Рішення підтримали 63 депутати Київради.


  Related Posts