Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
11
Апр
Гройсман обіцяє відчутні зміни на дорогах уже цьогоріч
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що дороги в Україні вже поточного року мають стати і кращими, і безпечнішими.

Про це Прем’єр-міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

«Українці вже цього року мають відчути, що дороги стають не тільки кращими, а й безпечнішими. Про це говорили сьогодні під час першого засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Ми утворили її в лютому і зараз ставимо завдання представити на розгляд уряду комплексну державну програму, яка базуватиметься на головній ідеї – зменшення травматизму на дорогах», — зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що така увага проблемі надається з огляду на те, що «Україна посідає одне з перших місць в Європі за показником травматизму на дорогах. Щороку ми втрачаємо в ДТП понад 3,5 тис. людей, а травмуються – в 10 разів більше».

«Цього року ми виділяємо на будівництво доріг 47 млрд грн. І невипадково майже 2,6 млрд грн – безпосередньо на заходи з безпеки руху. В анонсованій програмі будуть вказані вимоги до швидкісного режиму, до інструментів фіксації порушення правил безпеки руху та повноваження патрульних. Також пропишемо дотримання нових норм будівництва доріг за програмою «500-500-1000″, яка передбачає будівництво розв’язок, острівців безпеки та пішохідних переходів», — поінформував Прем’єр-міністр.


  Related Posts