Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
12
Апр
Гройсман нагадав будівельникам про пожежну безпеку
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман попередив будівельників про підвищення відповідальності за нехтування пожежною безпекою, наголосивши при цьому, що головним є не штрафи, а саме безпека громадян.

Про це Гройсман сказав на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо є серйозні порушення безпеки у місцях скупчення людей, потрібно просто закрити їх. Якщо ліквідовані всі проблеми, тоді працюйте. Всі, хто не змінить ситуацію у своїх закладах — пошлемо ескаватори і перекопаємо входи. Іншого варіанту немає, якщо йдеться про безпеку людей», — наголосив глава уряду.

На його думку, часто на місцях доводиться мати справу з будівельниками-халтурниками, які не дотримуються норм. «Все, лафа закінчилась. Я вимагаю більш суворої відповідальності», — підкреслив Прем’єр.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман також доручив міністру юстиції Павлові Петренку опрацювати питання делегування уряду повноважень контролю за дотриманням законодавства при будівництві і накладення санкцій на його порушників.

«Я доручаю міністру юстиції попрацювати, щоб делегувати поваження уряду з точки зору більшого контролю за дотриманням законодавства (у будівництві — ред.)  і однозначними санкціями», — сказав Гройсман.

Він додав, що пожежі виникають у всьому світі, але у нас при цьому жертв у десятки разів більше, тому що будівлі не обладнані тощо. Зате власник того чи іншого об’єкту «живе більш-менш нормально», підкреслив Прем’єр-міністр.

Гройсман зазначив, що у будівництві та інших сферах багато процесів дерегульовано, але  будівельники мають нести відповідальність за результати своєї діяльності.


  Related Posts