Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
01
Фев
Фінансування об’єктів регіональної інфраструктури: Кабмін визначив пріоритети

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми опрацювали ті пріоритети, які можуть бути використані при фінансуванні об’єктів регіональної інфраструктури. Пропонуємо визначити їх такими: питання будівництва і завершення будівництва дошкільних навчальних закладів, другий пріоритет — модернізація закладів професійно-технічної освіти» — сказав міністр Кабміну Олександр Саєнко перед ухваленням рішення.

Він додав, що пріоритетами також є будівництво та модернізація об’єктів екстреної медичної допомоги, питання будівництва і завершення будівництва об’єктів фізичної культури і спорту, реалізація програм, пов’язаних із розвитком бізнесу та створенням робочих місць, будівництво об’єктів критичної інфраструтури, важливих для регіонів.

До пріоритетів віднесено і питання розбудови цифрової інфраструктури — доступу до інтернету на регіональному рівні.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що це рішення дасть змогу сфокусувати місцеві органи влади на вирішенні чітких завдань.

«Уряд через механізми державного фінансування регіонального розвитку фінансує у цьому році більше 11 мільярдів гривень. І я іноді дивуюсь, коли ці кошти на місцях використовуються або без чітких пріоритетів, або неефективно, в мене вже є сигнали про те, що роблять халтуру. Це все потребує посилення відповідальності і вимогливості центрального уряду до пріоритетів будівництва таких проектів, реконструкцій, модернізацій, також з точки зору якості», — сказав Гройсман.

Він також наголосив на необхідності поставити завдання на місцях щодо створення «нормальних умов» у лікарнях.

«Туалет, душ, нормальна палата і нормальна білизна — це завдання місцевих бюджетів, на рахунках яких на кінець року було більше 50 мільярдів гривень», — сказав Гройсман.

Він додав, що уряд допомагатиме місцевій владі у питаннях фінансування добудови лікувальних закладів.

Рішенням уряду також створена робоча група для перевірки будівництва чи добудови регіональних об’єктів інфраструктури, зокрема на предмет доступності для людей з інвалідністю.

«Все має бути доступно. Окреме питання інклюзивної освіти для нашого уряду, для Міністерства освіти є пріоритетом. До мене доходять сигнали про те, що неякісно виконують реконструкцію і модернізацію цих об’єктів. Я сформую урядові комісії по всіх регіонах країни, ми за короткий час об’їдемо ці об’єкти», — сказав Гройсман.

За його словами, тих керівників, які неефективно використовуватимуть надані кошти,  публічно звільнятимуть.


  Related Posts