Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
01
Ноя
Дозвіл на будівництво: Україна увійшла до ТОП-30 рейтингу Doing Business
Україна посіла тридцяте місце у рейтингу Світового банку Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво».

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, інформує прес-служба Мінрегіону.

«Україна підвищила позиції у рейтингу Світового банку Doing Business-2019, за загальним рейтингом зі 190 країн, піднялася з 76 рядка на 71. А за індикатором «Отримання дозволу на будівництво» піднялась із 35 позиції на 30″, — написав Зубко.

За його словами, минулого року в рейтингу були враховані не всі прийняті позитивні зміни. Зокрема, скасування зайвої процедури отримання будівельниками технічних умов від Державної служби України з надзвичайних ситуацій з пожежної безпеки на будівництво. Відтепер ці вимоги отримуються разом з архітектурно-будівельними вимогами.

«Позиція України в ТОП-30 за показником «Отримання дозволів на будівництво» є в першу чергу головним індикатором для інвесторів і збільшення притоку іноземних інвестицій в країну», — зазначив урядовець.

За підрахунками експертів Світового банку, підвищення позиції на один пункт у загальному рейтингу Doing Вusiness дає можливість країні залучити до 600 млн доларів інвестицій.

Як повідомлялось, Doing Business є одним з найпопулярніших рейтингів Світового банку, який характеризує стан інвестиційного клімату країни. Це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності в 190 країнах. Світовий банк розраховує цей індекс з 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.


  Related Posts