Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
13
Апр
ДАБІ налаштована сприяти кожному інвестиційному проекту в альтернативній енергетиці України, – Олексій Кудрявцев

Держархбудінспекція готова сприяти кожному проекту з будівництва об’єктів відновлювальної енергетики та надавати необхідний консультаційних супровід і допомогу. На цьому наголосив 11 квітня Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час зустрічі із представниками Клубу альтернативної енергетики. У рамках заходу обговорювались питання розвитку відновлювальної енергетики в Україні та умови роботи інвесторів у цій сфері.

20180411-_37a7615

Як відзначив Олексій Кудрявцев, для розвитку альтернативної енергетики Україна має значний природний потенціал та на законодавчому рівні створює підґрунтя для заходження бізнесу в цей сектор. Зокрема, минулого року було якісно реформовано дозвільні процедури у будівництві, що також вплинуло на процес створення альтернативних джерел енергії. Крім того, змінено і сам формат роботи Держархбудінспекції із суб’єктами містобудівної діяльності – ключовим принципом став прозорий діалог та взаємодія, надання консультаційної допомоги замовникам як в процесі оформлення дозвільних документів, так і під час здійснення будівельних робіт.

«Ми готові допомагати, працювати над створенням належних умов роботи інвесторів і забудовників, щоб максимально сприяти розвитку альтернативної енергетики. Для нас важливий кожен вітряк та кожна сонячна панель, яка виробляє енергію. Адже це шлях до енергетичної незалежності країни»,- зауважив Голова Держархбудінспекції.

У той же час, для залучення інвесторів у сферу відновлювальної енергетики сьогодні вживаються наступні заходи. Профільним комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства за участі Держархбудінспекції розроблено законопроект № 8015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлювальної енергетики). Наразі його вже прийнято Верховною Радою України у першому читанні. Документ покликаний спростити та впорядкувати дозвільні процедури, зняти адміністративні бар’єри та забезпечити привабливість для інвесторів українського ринку будівництва, зокрема, в частині створення, модернізації та розвитку об’єктів відновлювальної енергетики.

Олексій Кудрявцев запропонував учасникам заходу також надавати свої пропозиції щодо вдосконалення правового та практичного поля будівництва об’єктів відновлювальної енергетики:

«Сьогодні у ДАБІ налагоджені всі канали комунікації. Ми готові долучатись до всіх пропозицій, які забезпечують реальні зміни та спрощення. Адже кожен новий об’єкт – це робочі місця, інфраструктура, дороги і альтернативні джерела. Тож, якщо є реальні ініціативи, звертайтесь та разом будемо їх відпрацьовувати. Також озвучуйте наявну проблематику, з якою зіштовхуєтеся в процесі будівництва, адже зворотній зв’язок завжди важливий для налагодження ефективних процесів».

У рамках заходу також обговорено необхідність зміни системи контролю за будівництвом, що дозволить забезпечити якість перевірок та запобігти порушенням в процесі будівництва. Крім того, на думку учасників, такий формат унеможливить перевірки за необґрунтованими зверненнями до органів архбудконтролю. Кожен пройдений етап будівництва підлягатиме засвідченню відповідності проектним рішенням та вимогам законодавства, а отже додатково доводити законність та правильність будівництва не буде необхідності.


  Related Posts