Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
28
Мар
Будівництво деяких військових споруд на Донбасі буде відбуватись за спрощеною схемою

Кабінет Міністрів України затвердив постанову, згідно з якою здійснення нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту військових аеродромів, арсеналів, баз та складів, комунальних споруд та інженерних мереж (з класом наслідків СС1, СС2) на території військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних Сил України, Національної гвардії та Служби зовнішньої розвідки не потребує отримання дозволів. Це стосується заходів із забезпечення національної безпеки та оборони у Луганській та Донецькій областях.

Постановою КМУ №236 від 20 березня 2019 року затверджено зміни до Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

“Зараз, під час дуже складної військової ситуації на Сході України потрібно своєчасно забезпечувати всі належні умови для підвищення обороноздатності України. Тому для прискорення будівництва необхідних військових споруд в Луганській та Донецькій областях, було прийнято рішення здійснювати нове будівництво, реконструкцію та капремонт військових аеродромів, арсеналів, складів та інших нескладних споруд на території військових частин без отримання дозволу ДАБІ”, — написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, це стосується нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів казармено-житлового фонду військових містечок (крім житлових будинків).

Нагадаємо, 7 червня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №406, якою затвердив Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання та після закінчення яких об‘єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.


  Related Posts