Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
19
Апр
Будівельний комітет Ради схвалив визначення Мінрегіону замовником робіт зі стандартизації у будівництві

18 квітня 2018 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства депутати схвалили та рекомендували прийняти в першому читанні проект Закону України №8149 про внесення змін до статті 9 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропонується передати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України повноваження щодо замовлення робіт з національної стандартизації за напрямами: будівельні матеріали, будівництва та цивільне будівництво.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні на законодавчому рівні не визначено напрямів щодо замовлення робіт зі стандартизації у будівництві для Мінрегіону. Це суттєво звужує можливість впроваджувати сучасні рішення та технології у галузі. З прийняттям нового законопроекту №8149 ми не тільки отримаємо можливість оновлювати національні стандарти, а й зможемо гармонізувати їх у відповідності до Єврокодів, що суттєво підвищить їх якість та розвиток галузі в цілому. Вдячний Комітету за підтримку цих змін і сподіваюсь на їх позитивне схвалення депутатами», — сказав він.

За словами Парцхаладзе, прийняття цього законопроекту також дозволить Мінрегіону виконати низку імплементаційних заходів, що посилять євроінтеграційні процеси в Україні.

Довідково:

З липня 2016 року були припинені повноваження Мінрегіону щодо забезпечення розроблення, затвердження, перегляду, внесення змін і скасування національних стандартів за класами 91 «Будівельні матеріали та будівництво» і 93 «Цивільне будівництво» Українського класифікатора нормативних документів ДК 004:2008.

На сьогодні вказані повноваження реалізує Національний орган стандартизації (НОС), підпорядкований Міністерству економічного розвитку та торгівлі України. Функції НОС виконує державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»).


  Related Posts