Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
23
Ноя
Будівельники злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту вийшли на фінальний етап
Субпідрядна компанія «Автомагістраль-Південь» завершила прокладання нижнього шару злітно-посадкової смуги (ЗПС) міжнародного аеропорту «Одеса».

Про це повідомляє прес-служба компанії «Автомагістраль-Південь».

«Автомагістраль-Південь» продовжує роботи з будівництва ЗПС аеропорту. Уже прокладено 2 кілометри 800 метрів нижніх шарів покриття сучасної ЗПС, а також влаштовано верхній шар покриття протяжністю 1150 метрів. Наразі роботи з улаштування верхнього шару покриття призупинені через погодні умови і поновляться за сприятливого температурного режиму. Однак триває герметизація швів стискання у верхньому шарі покриття, а також прокладання кабельної каналізації світлосигнального обладнання», —  зазначила речниця компанії Наталя Швець.

За словами керівника дільниці Сергія Гарбуза, з урахуванням стислих термінів будівництва аеродромного комплексу ці роботи, а також виконання земляних робіт на льотних полях виконуватимуться і в зимовий, і у весняно-літній період.

Він уточнив, що в зимовий період на об’єкті будуть задіяні 150 працівників і близько 50 одиниць техніки.

Як повідомлялося, на будівництво ЗПС Одеського аеропорту довжиною 2 км 800 м і шириною 60 м урядом України було спрямовано 18 липня 253 мільйони  гривень. Після завершення будівництва аеропорт зможе приймати повітряні судна типу Вoeing-757 і 767, а також інші літаки місткістю до 300 пасажирів, що сприятиме збільшенню пасажиропотоку вдвічі.


  Related Posts