Строй Тендер Консалт
 • Адрес
  Б. Васильковская, 77
 • Режим работы
  Пн - Сб 8:00 - 20:00
 • Бесплатный звонок
  067 577 73 22

New to site?


Login

Lost password? (закрыть)

Already have an account?


Signup

(закрыть)
26
Апр
27 квітня 2018 року в Дніпрі відбудеться нарада щодо змін у містобудівному законодавстві та основних порушень у дозвільній сфері

27 квітня 2018 року о 10:00 в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації (м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 1, зала засідань, 1-й поверх) відбудеться нарада із забудовниками регіону щодо змін у містобудівному законодавстві та основних порушень у дозвільній сфері.

Захід проходитиме під головуванням першого заступника Голови Дніпропетровської ОДА Олега Кужмана та за участю заступника Голови Дніпропетровської ОДА Володимира Пруцакова, директора Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській області Надії Ратич, директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА Андрія Коломойця, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, районних та міських державних адміністрацій, керівників будівельних підприємств області.

Під час зустрічі з бізнес-спільнотою обговорюватимуться питання змін у містобудівному законодавстві, а також основних порушень при офомленні документів дозвільного характеру та під час введення об’єктів в експлуатацію.

Акредитація ЗМІ: infopress@dabi.gov.ua або (044) 291-69-32.


  Related Posts